CRM System

CRM System dla frim

Nasza oferta

Najprościej mówiąc jest to system, w którym gromadzone są wszystkie zadania, procedury, a także narzędzia pozwalające na zarządzanie relacjami z obecnymi lub potencjalnymi kontrahentami. 

Jego nazwa to skrót od angielskich słów Customer Relationship Management, oznaczająca właśnie zarządzanie relacjami z Klientami. System ten najczęściej zajmuje się wspomaganiem pracy w działach zajmujących się sprzedażą, obsługą, ale także marketingu, dlatego jest często wykorzystywany przez różnego rodzaju firmy, np. szkoleniowe.

OPROGRAMOWANIE CRM DLA FIRM JAKO DOSKONAŁE ŹRÓDŁO INFORMACJI

Mając taki system, pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw mogą w prosty i szybki sposób zapisywać wszystkie swoje doświadczenia, a także historie działań z Klientem. Już same notatki z rozmów oraz maile stanowią doskonały materiał do przyszłych ustaleń. 

Taki system to ogromna oszczędność czasu, zwłaszcza że możesz segregować notatki chronologicznie, a także wygodnie sprawdzać kto i kiedy je dodawał. W ten sposób możesz też dużo łatwiej odróżnić nowe informacje o Kliencie od tych sprzed kilku lat, a także zweryfikować działania, jakie były na nim prowadzone przez cały okres współpracy.

 

Dlaczego warto nam zlecić stworzenie systemu CRM?

  • Zaprojektujemy dla Ciebie system CRM.
  • Pracujemy w systemie 24/7.
  • Oferujemy nielimitowaną liczbę poprawek do projektu.
  • Oferujemy kompleksową obsługę stron CRMoraz support techniczny strony 24/7 przez 12 miesięcy gratis.
  • Rozłożymy Twoja płatność na dogodne raty.

Jak to działa? Sprawdź!

Powiedź nam czego oczekujesz!

Tworzenie strony internetowej zaczynamy od poznania Twoich potrzeb, aby zaprojektować dla Ciebie stronę, która spełni Twoje oczekiwania. Musimy zadać Ci kilka pytań oraz poprosić Cię o przesłanie nam niezbędnych materiałów. Specjalista we wszystkim Ci pomoże.

Przeprowadzimy audyt Twojej konkurencji.

Aby zaprojektować stronę internetową, która będzie sprzedawała, sprawdzimy jak to robią największe firmy z Twojej branży. Przeprowadzony audyt pozwoli nam na stworzenie strony www, która będzie w stanie mierzyć się z Twoimi największymi konkurentami.

Stworzymy darmowy projekt.

Wiedząc czego oczekujesz i w jaki sposób sprzedają strony Twojej konkurencji, przystępujemy do realizacji strony internetowej całkowicie bez żadnych zobowiązań. W ciągu 48h otrzymasz od nas maila z niezobowiązującym projektem strony www w formie linku oraz kompleksową ofertę cenową.

Czekamy na Twoją decyzję.

Jeżeli uznasz, że chcesz z nami współpracować, podpiszemy umowę i zaczniemy pracować nad Twoją stroną www, tak długo, aż uznasz, że jesteś z niej zadowolony. Zrobimy wszystko żeby spełnić Twoje oczekiwania. U nas nie kupujesz "kota w worku".

porozmawiaj z nami

skontaktuj się