Obsługa stron internetowych

Obsługa stron internetowych

Nasza oferta

Firma rozwija się wraz z Tobą. Powiększasz ofertę o nowe usługi, dodajesz kolejne funkcjonalności, aktywnie pracujesz nad blogiem. 

Aktualizacja treści na Twojej stronie internetowej jest wyraźnym sygnałem dla odbiorców, że na bieżąco udostępniasz im ważne informacje.

Bezpieczna i stabilna strona to efekt wiedzy i doświadczenia.

Lata praktyki, spędzone na rzetelnej pracy nad efektywnym i wydajnym funkcjonowaniem serwisów i stron internetowych, zaowocowały zadowoleniem naszych Klientów. 

Najlepszą nagrodą za wysiłki jest dla nas długofalowa współpraca, pozytywne opinie i zaufanie ze strony nowych Klientów. Zobacz, co z nami zyskujesz.

 

Dlaczego warto nam zlecić opiekę nad serwisem?

  • Pracujemy w systemie 24/7.
  • Zadbamy o wsparcie techniczne strony 24/7.
  • Skutecznie zabezpieczamy Twoją stronę przed atakami hakerskimi.
  • Oferujemy aktualizację treści na Twojej stronie.
  • Udostępniamy Ci raport z comiesięcznych działań z najważniejszymi statystykami i wskaźnikami.

Jak to działa? Sprawdź!

Nieustannie trzymamy rękę na pulsie

Opiekujemy się Twoją stroną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Monitorujemy jej stan, dbając o poprawne działanie. W razie problemów nie zostaniesz sam.


Chronimy stronę www przed atakami

Wspieramy Twoją stronę pod kątem technicznym. Jeśli dojdzie do ataku, naprawimy uszkodzenia najszybciej jak to możliwe – bez żadnych dodatkowych opłat.


Aktualizacja treści na stronie

Zdejmujemy z Ciebie ciężar aktualizacji strony – sami zamieścimy przesłane przez Ciebie materiały i zadbamy o ich optymalizację. Twoi odbiorcy zawsze będą mieć dostęp do najświeższych treści i nowych wpisów na blogu.

Zawsze służymy poradą

Chcesz rozwijać swoją stronę lub sklep internetowy? W każdej chwili możesz do nas zadzwonić lub napisać, chętnie porozmawiamy na temat tego co możesz zrobić, aby Twój biznes rozkwitł.


Cennik

Support

69 zł/msc

690 zł/rok

2 miesiące GRATIS
  • Aktualizacje WordPress
  • Zmiana treści do 1 h/msc.
  • Optymalizacja treści
porozmawiaj z nami

skontaktuj się